Jdi na obsah Jdi na menu
 


Písnička před vandrem - Miki Ryvola a přátelé... - Parta drsnejch dědků

31. 3. 2017

My neznáme žádný trable ani zubů skřípění
po vrškách a kopcích lezem, v křovinách a kamení
dneska tady, zejtra támhle, jak se Země kutálí
dědkové jsme hrozně drsný, divoký a nestálí

Ahoj kamarádi,

zase je tu víkend a k němu samozřejmě patří vandry..... a na vandry nejezdí jen mladí, ale i starší...a někdy dokonce i dědkové.

No a tak jsem dnes jako PÍSNIČKU PŘED VANDREM vybral skladbu Mikiho Ryvoly ... Parta drsnejch dědků. Je to vlastně hymna dědků z Old Boys Expedition .... což je vlastně parta takovejch drsnejch dědků, kteří se každý rok  na podzim týden toulají někde přírodou.

Výsledek obrázku pro Old Boys Expedition

Old Boys Expedition ve stopě.

Old Boys Expedition vznikla v roce 1980, nenápadně jako puťák z T. O. Montana pod Prenetem, napříč Šumavou na Fort Hazard. No a už se ti "staříci", kteří coby Old Boys Expedition putují s usárnou toulají skoro 40 let .... poblíž nich vždy jede doprovodné vozidlo. A ta parta dědků už se značně olámanými haluzemi, leč pořád s nadšením, muzikou, dychtivýma očima a kamarádstvím se toulá každý rok znovu a znovu....

Jaký lepší smysl hledat? Jsou to vlastně takzvaní Homo toulalis...jak by řekl Miki Ryvola. Výsledek obrázku pro Old Boys Expedition

Snídaně na Old Boys Expedition

Ale už dost slov a pojďte si tuhle hymnu "dědků" poslechnout..

Takže až půjdete zase vandrem a budete nadávat na špatnej terén...na to že tam není hospoda nebo že je hnusný počasí...vzpomeňte si na tuhle "Partu drsnejch dědků" a hned se vám určitě bude šlapat líp. wink.

...tak ahoj

Toulavej  (Homo Toulalis)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář